Rowery Merida - Strona główna Forum Klubu Meridy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

sub 20V - 2 pytania

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Klubu Meridy Strona Główna -> Kupię/Sprzedam Meridę
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
achimbar

PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 23:38    Temat postu: sub 20V - 2 pytania Odpowiedz z cytatem

Witam prosze o rade nie potrafie sie zdecydowac. Kto jezdzi na meridzie sub 20V? planuje kupno tego modelu ale myslalem tez o crosswayu 10V, widze rozne opinie. Podzielcie sie swoimi spostrzezeniami. Lubie jezdzic rowniez po lesie ale na crosswayu po lesie ? prosze o jakies wskazowki. Drugie pytanie: jesli planuje kupno przez internet to gdzie znajde serwis gwarancyjny w okolicach Bytomia, Tarnowskich Gor ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawelln

PostWysłany: Nie Sie 17, 2008 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja roweru przez internet bym nie kupował. Ja Meridę kupiłem w moim lokalnym małym sklepie i dzięki temu mam doskonały i szybki serwis. Można przymierzyć rower, przejechać się przed zakupem, a to bardzo ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Klubu Meridy Strona Główna -> Kupię/Sprzedam Meridę Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: